Forskolin: prawdziwe opinie specjalistów i czytelniczek

Forskolin: prawdziwe opinie specjalistów i czytelniczek

Redakcja

2016-10-05

2 komentarze

Jak skutecznie rozpocząć odchudzanie? Jak pozbyć się kilku bądź kilkunastu kilogramów bez efektu jo-jo? Na pytanie starają się codziennie odpowiedzieć kobiety i mężczyźni borykający się z problemem dodatkowych kilogramów. Czy suplementy diety wystarczą, by cieszyć się nienaganną sylwetką?

Spoglądasz w lustro i widzisz nowe niedoskonałości. Tu dodatkowa fałdka, tam niechciane centymetry, które dają o sobie znać przyciasnymi spodniami. Marzenia o ulubionej sukience, w której nie możesz dopiąć ekspresu stały się jedynie mrzonką. Z pomocą ruszają suplementy diety, ale czy wszystkie są jednakowo skuteczne?

Zanim wybierzesz suplement…

Wybór odpowiedniego suplementu to nie lada wyzwanie! Każdego roku na drogeryjnych i aptecznych półkach pojawiają się nowe preparaty. Część z nich to zwykłe podróbki, niektóre nawet nie są sprawdzone przez specjalistyczne laboratoria. W większości ilość substancji aktywnych jest tak znikoma, że skuteczność graniczy z zerem. Dlatego zanim wybierzesz konkretny suplement sprawdź skład - niech on będzie podstawą zakupowej decyzji. 

Na polskim rynku tabletek wyszczuplających pojawił się nowy artykuł, który przyciąga całe rzesza konsumentów – wyciąg z pokrzywy indyjskiej. Czy mimo wszystko suplement taki jest efektywny? Bierzemy go pod lupę oraz precyzyjnie weryfikujemy! Na tapecie dziś Forskolin - efekty jego stosowania ponoć przechodzą wszelkie oczekiwania. Czym jest Forskolin?

Forskolin to jeden z najnowszych suplementów, który zdobył zaufanie nie tylko samych konsumentów, ale także specjalistów z zakresu dietetyki. Bazą każdej kapsułki jest naturalny wyciąg z korzenia pokrzywy indyjskiej - rośliny, która porasta subtropikalny region Azji Południowo - Wschodniej. Od lat jej drogocenne właściwości były wykorzystywane w leczeniu chorób mięśnia sercowego oraz stanach zapalnych pęcherza. 

Od krótkiego czasu na polskim rynku odnaleźć można kapsułki odchudzające o nazwie handlowej Forskolin, którego skład opiera się na ekstrakcie (100%) z pokrzywy indyjskiej. Swoją nazwę specyfik zawdzięcza forskolinie, a więc substancji, która jest w roślinie oraz która ma silne oddziaływanie na ludzki ciało. Z jakiego powodu nikt uprzednio nie zainteresował się wpływem pokrzywy indyjskiej? Być może dlatego, że pokrzywa ta okazuje się bardzo trudno dostępną rośliną, która jest obecny wyłącznie na poszczególnych obszarach Azji Południowo-Wschodniej. W czym może pomóc nam działanie pokrzywy indyjskiej a także czy naprawdę dobrze ją przetestować? Trochę inna pokrzywaWszyscy znamy cenne, lecznicze cechy występującej na naszych terenach pokrzywy. Roślina ta od wieków wykorzystywana jest jako ekologiczne lekarstwo na stany zapalne, suplement diuretyczny czy specyfik poprawiający kondycję cery, włosów a także paznokci. Pokrzywa indyjska także ma właściwości lecznicze. Jej cechy od wieków używane są w tradycyjnej medycynie indyjskiej – ajurwedzie.

Co więc potrafi ta „niecodzienna” dla nas pokrzywa? Według wiekowej tradycji, oraz zgodnie z wynikami ostatnich eksperymentów naukowych, wyciąg z korzenia pokrzywy indyjskiej pomaga leczyć nadciśnienie i niektóre anomalie w pracy mięśnia sercowego. Pomaga także uwolnić się od wyprysków dermatologicznych, stanów zapalnych pęcherza moczowego czy bezsenności. Forskolina posiada także ułatwiać zrzucanie nadwagi, intensyfikując redukcję zgromadzonego tłuszczu. Wspomnianych cech pokrzywy indyjskiej zdecydowali się użyć sprzedawcy suplementów wyszczuplających, którzy stuprocentowy wyciąg z korzenia zamknęli w formie poręcznych pigułek znanych pod nazwą Forskolin. Efekty wyszczyplające zauważono u wielu ich użytkowników. 

Czy suplement taki jest efektywny?

Rzesze zadowolonych konsumentów przekonują, że tak, nadmieniają mimo wszystko, iż, by naprawdę zanotować ważny zmniejszenie wagi, zaleca się zażywać obfite dawki leków, co z kolei okazuje się nie tak tanim wyborem, jak mogłoby się okazywać. Jednak, jak tłumaczą sprzedawcy, jeżeli klient nie będzie zadowolony z rezultatów – może bez kłopotu zwrócić artykuł, otrzymując równocześnie zwrot wydanych na niego oszczędności.

Dawkowanie

Forskolin nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, ponieważ bazą preparatu są wyłącznie naturalne ekstrakty roślinne. Optymalna dawka to dwie kapsułki na dobę - jedna przyjmowana przed śniadaniem, druga zaś przed obiadem. Tabletkę należy popić szklanką wody przed danym posiłkiem. 

Tabletki Forskolin to ekologiczne kapsułki wyszczuplające wyprodukowane na podstawie czystego ekstraktu z pokrzywy z indii (Coleus Forskohlii). Miesięczna terapia preparatem zapewnia redukcję wagi nawet do 10 kg! Wyciąg z pokrzywy z indii w organiczny sposób neutralizuje warstwę tłuszczową i nie prowokuje efektów ubocznych, analogicznie jak zawierający go Forskolin. Czy to działa? A może głównie musimy zadać pytanie raczej "jak działa"?

Jak działa Forskolin?

Neutralizuje warstwę tłuszczową

Wyciąg z pokrzywy z indii polepsza wytwarzanie cyklazy adenylowej, która wpływa na intensywniejsze redukowanie tkanki tłuszczowej i uaktywnia konstruowanie beztłuszczowej wagi (mięśni).

Blokuje niepohamowany głód

Tabletki Forskolin gwarantują wrażenie pełności, dzięki czemu bez trudu pokonasz podjadanie i apetyt na słodkości.

Podkręca termogenezę ciała

Zbędna tkanka tłuszczowa zostaje wykorzystana do wytwarzania siły koniecznej do zachowania stałej temperatury ciała.

Wpływa leczniczo na cały organizm

Forskolin aktywnie polepsza działanie układu krwionośnego, niweluje "skórkę pomarańczową" i likwiduje objawy uczulenia. To, co Ci gwarantuje, to:

1)Przyspieszona praca przemiany materii

2)Piękna i zdrowa cera

3)Smukła figura

4)Jędrne sylwetka bez śladu "skórki pomarańczowej"

5)Zredukowanie intensywnego apetytu

6)Zmniejszenie wagi do 10 kg w okresie 30 dni

Dawkowanie tabletek

Wytwórca poleca zażywać 2 kapsułki suplementu Forskolin na dzień. Tabletki zaleca się zażywać bezpośrednio przed jedzeniem i popijać je filiżanką wody mineralnej. Każda kapsułka preparatu Forskolin posiada 400 mg czystego wyciągu z pokrzywy z indii. 

Forskolin - prawdziwe opinie specjalistów

Sekret Forskolinu jest bardzo prosty - opowiada prof. Janina Pawłowska. Z wyciągu z korzenia pokrzywy indyjskiej czerpana jest substancja aktywna forskolina, która odpowiada za pobudzenie produkcji enzymu cyklicznego cAMP. Im go więcej, tym szybsze tempo spalania tkanki tłuszczowej. Dlatego tak istotny jest wpływ cAMP na odchudzanie. 

Forskolin zwiększa tempo odchudzania aż dziewięciokrotnie, skutecznie redukuje tkankę tłuszczową, a przy tym oczyszcza organizm z zalegających toksyn. A podjadanie? Problem nieustającego głodu został rozwiązany raz na zawsze!

Prawdziwe opinie konsumentów

Zanim wybierzesz suplement - zapytaj. Fora internetowe huczą od opinii na temat nowych suplementów diety. Tam też dowiesz się wszystkiego o dawkowaniu, działaniu suplementu bądź ewentualnych skutkach ubocznych stosowania konkretnego preparatu. Na forach internetowych przeczytasz też historie ludzi, którym udało się wygrać z nadwagą. Niech one będą inspiracją i motywacją w trudnych chwilach. 

Oto przykładowe opinie o Forskolinie, które przesłały nam nasze czytelniczki:

Ja i suplementy diety? Śmiech na sali! Od zawsze wierzyłam wyłącznie w dietę i aktywność fizyczną, ale zauważyłam, że ona nie przynosi takich skutków, jakich oczekiwałam. Dlatego zdecydowałam się na przyjmowanie Forskolinu i powiem szczerze - opłacało się!

Nie widziałam sensu brania jakichkolwiek suplementów. Wydawały mi się jedną wielką ściemą, która nie ma nic wspólnego z odchudzaniem. Za namową koleżanki z pracy, która ma świetną figurę, sięgnęłam po Forskolin. Teraz żałuję, że zdecydowałam się tak późno!

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Forskolin 2 w promocji:
Forskolin 2
297 zł 147 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 278 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

magdalenamayer

2016-10-14 07:54:03


prosto i na temat: probowalam i dziala.

gabrielawasik

2016-10-07 08:52:53


rzeczywiscie czasem sama dieta i cwiczenia nie daja rady. kazdy ma inny organizm i ludzie potrzebuja niekiedy pomocy. wazne by suplement byl bezpieczny, naturalny, bo przeciez tyle sie slyszy o tych dziwnych specyfikach na bazie np. efedryny

OdchudzanieDieta