Jak szybko schudnąć 6 kg w tydzień? Poznaj dietę zupową

Jak szybko schudnąć 6 kg w tydzień? Poznaj dietę zupową

Redakcja

2016-08-16

brak komentarzy

Żywienie się samą zupą pomoże szybko stracić na wadze. Zwolennicy diety zupowej poświadczają, że w tygodniu zrzucić można schudnąć nawet 6 kg. Lekarze a także specjaliści od diety jednak krzywym okiem patrzą na tak radykalną kurację redukującą kilogramy. Jak zatem szybko schudnąć 6 kg w tydzień stosując dietę zupową?

Co chwilę słyszymy o cudownych kuracjach, które otwierają perspektywy szybko redukować otyłość. Zdecydowana większość z nich wymaga mimo wszystko ogromnej zawziętości a także wyrzeczeń ze strony uczestników kuracji. Nic zatem dziwnego, że każdy chce szybko schudnąć. Nawet 6 kilogramów w tydzień.

Popularna dieta z Portugalii

W Portugalii coraz modniejsza staje się tzw. zbilansowana dieta zupowa. Kuracja ta przybyła nad Tag z Brazylii, a za jej autorkę uchodzi Adriane Galisteu, prezenterka telewizyjna oraz modelka. Według brazylijskiej celebrytki na częstym posiłku samej zupy zmniejszyć wagę można w tygodniu nawet do 6 kg.

Zupa z kapusty

Zupowa zbilansowana dieta okazuje się krótkotrwałą kuracją redukującą kilogramy, którego trwanie nie powinno przekraczać 7 dni. Głównym elementem zupy okazuje się najczęściej kapusta głowiasta. Danie takie można jeść bez ograniczeń, a także jak przekonują ludzie stosujący taki jadłospis, im dużo więcej je się zupy tym prędzej gubi się na wadze. Walka z kilogramami na bazie zupy ma jednak także swoje minusy. Szczególnie lekarze i specjaliści od diety alarmują bezpośrednio przed jej nadużywaniem. Centralną wadą tego jedzenia okazuje się bowiem zbyt mała ilość białka, oraz nadwyżka obecności sodu.

Jo-jo

 Osoba rozpoczynająca zrzucanie nadwagi na samej zupie musi mieć na uwadze, że chociaż rezultaty owej diety zupowej okazują się uwydatnione dość szybko a także przychodzą dość łatwo, to mimo wszystko skutki jej aplikowania mogą okazać się następnie bolączką dla użytkownika. Po zakończeniu kuracji dość trudne okazuje się zachowanie sylwetki a utraconych kilogramów z czasem przybywa - przestrzega lizboński specjalista Miguel Rego.

Radzi się więc, by bezpośrednio przed startem radykalnej diety przedyskutować to z ekspertem. Każda dieta będzie miała inny wpływ na każdego człowieka. Wrto wiec zastanowć się nad tą najlepszą i nazdrowszą dla nas. Nie może to być wybór kierowany chęcią szybiego schudnięcia chociażby 6 kg w tydzień!


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Odchudzanie