Sposoby na oszukanie głodu

Sposoby na oszukanie głodu

Redakcja

2016-12-19

brak komentarzy

Głównym celem diet wyszczuplających okazuje się odmiana nieodpowiednich zwyczajów związanych z jedzeniem dobre. Mimo wszystko to co nieskomplikowane w teorii, nie w każdym przypadku okazuje się proste do wdrożenia w rzeczywistości. Naucz się 10 łatwych reguł dotyczących diet wyszczuplających, które pomogą w zrzucaniu nadwagi.

Mimo dziesiątek diet wyszczuplających do wyboru, przejście na "dobrą stronę" żywienia w ogóle nie jest proste. Nie trudno o efekt, gdy mimo ochoty porcja frytek wciąż prezentuje się zdecydowanie bardziej apetycznie niż dawka brokułów. Nieposkromiony apetyt da się mimo wszystko czasem wykiwać choćby gdy nie wykorzystujemy wymagającej kuracji odchudzającej wyszczuplającej.

Dieta wyszczuplająca: 10 łatwych reguł na oszukanie głodu:

1. Spożywaj stopniowo, precyzyjnie gryź każdy kęs i wykonuj przerwy trakcie posiłków. To pozwoli ci nie jedynie dobrze strawić danie, lecz również poczuć sytość.
2. By zredukować głód na słodycze, po posiłku oczyść zęby.
3. Nie wykonuj zakupów gdy w żołądku burczy ci z głodu. Do sklepu zawsze bierz listę zakupów i trzymaj się jej.
4. Jedzenie musi nie wyłącznie smakować i ładnie prezentować się. Oczy także powinny się "najeść".
5. Nie spożywaj przed ekranem telewizora czy laptopa, nie czytaj trakcie jedzenia. Skup się zwyczajnie na produktach żywnościowych i celebruj takie minuty.
6. Jeżeli masz ochotę by twoja dieta wyszczuplająca była efektywna, nie siadaj do jedzenia w złym nastroju. Zdenerwowanie i stres przybliżają do spadku tempa mechanizmów metabolizmu.
7. Batony i chipsy zastąp suszonymi owocami, nasionami albo orzechami, a gdy dopada cię nieodparta chęć na łakocie, powąchaj olejek albo świeczkę o aromatu wanilii. To działa!
8. Przed imprezą albo obiadem u rodziny zakładaj ciasne ciuchy. Błyskawicznie dadzą ci znać, gdy granica łakomstwa pozostanie przekroczona.
9. Spożytkuj afirmacje - wyobrażaj sobie dziennie jak inni chwalą cię, iż ślicznie zeszczuplałaś, lub jak świetnie czujesz się w nowej, mniejszej o rozmiar sukience.
10. Koniec z wyrzutami sumienia! Każdemu zdarza się odstępstwo od choćby najłatwiejszej diety wyszczuplającej. Zamiast złościć się na siebie, skup się na tym, by nie ulegać nazbyt zazwyczaj pokusom w przyszłości.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

OdchudzanieDieta