Suplement diety. Odchudzanie z pomocą

Suplement diety. Odchudzanie z pomocą

Redakcja

2016-07-27

brak komentarzy

Rozpoczynając żmudny proces odchudzania, należy zdawać sobie sprawę, że jest to czas wyrzeczeń i sumienności, ale nie tylko… Odchudzanie to także droga do sukcesu. Nagrodą jest wymarzona figura, lepsze samopoczucie, dobra kondycja. Sukces, o którym mowa, można osiągnąć dzięki trzem czynnikom. Najważniejsze z nich to: dieta, aktywność fizyczna oraz suplement diety. Odchudzanie razem z nimi z pewnością przyniesie oczekiwane efekty.

Dieta – zdrowo i bez pustych kalorii!

Na samym początku warto obalić dwa mity związane z żywieniem. Drastyczne ograniczenie spożywania pokarmów nie przyczynia się do zdrowego chudnięcia. Owszem następstwem takiego działania może być spadek wagi, jednak przy okazji osoba głodząca swój organizm pozbywa się także zdrowia. Drugi mit – tłuszcz przyczyną zła i nadwagi? Niezupełnie! Zdrowe tłuszcze pochodzenia roślinnego są potrzebne organizmowi do sprawnego funkcjonowania. Oliwa z oliwek, tłuszcz ze słoneczników, orzechów, wiórków kokosowych i wielu innych produktów to źródło energii!

Co więc jeść, aby się najeść i nie dostarczać sobie pustych kalorii?

Przede wszystkim zadbajmy o zdrowe, ciemne lub żytnie pieczywo, chude wędliny, ryby (szczególnie te morskie). Wielkim bogactwem zdrowych węglowodanów są warzywa i owoce. Pamiętajmy o białkach – mleko, jogurty, twarożki, jajka, mięso z kurczaka a także wspomniane już ryby.
Unikajmy słodyczy w nadmiarze, potraw bogatych w tłuszcz zwierzęcy, fast foodów. Dzięki temu organizm nie będzie musiał walczyć z pustymi kaloriami, które są bezpośrednią przyczyną nabierania na wadze.

Forskolin – suplement diety na szybszy metabolizm

Jeśli za proces przemiany materii odpowiada metabolizm, to warto przyjrzeć się temu zjawisku z bliska. Sprawa jest bardzo prosta – to co zjadamy, zamieniamy w energię, która służy do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jeśli natomiast wytworzona zostanie nadwyżka energetyczna i nie zrobimy nic, aby ją potocznie mówiąc spalić, zostaniemy obdarowani zapasami w postaci niepożądanej tkanki tłuszczowej. Jak temu zapobiec? Wystarczy przyspieszyć metabolizm! W ruch wprawi go suplement diety Forskolin na bazie ekstraktu z pokrzywy indyjskiej. Składniki aktywne preparatu zwiększają produkcję insuliny i enzymu cyklicznego cAMP. Insulina zmniejsza wchłanianie cukru do krwi, natomiast enzym cyklaza adenylowa przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Przyjmowanie dwóch kapsułek dziennie (po jednej przed posiłkiem) przyspieszy proces chudnięcia.

Aktywność fizyczna – ruch to zdrowie!

Najlepsze efekty związane z odchudzaniem daje wypracowanie ujemnego bilansu kalorycznego, czyli najprościej mówiąc, jemy tyle, aby wystarczająco się najeść i spalamy nadwyżkę kalorii poprzez przyjmowanie suplementu diety Forskolin oraz aktywność fizyczną. Najczęściej polecanym sposobem na aktywność jest tak zwane cardio. Trening dotleniający wszystkie komórki nie jest zbyt wyczerpujący, a za to w sposób błyskawiczny pali kalorie. Warto postawić na trucht lub bieganie lub na jazdę na rowerze. Osobom, które niechętnie pokonują kilometry pozostaje nieco inny rodzaj aktywności, ale równie dobry! Popularne dywanówki to ćwiczenia w miejscu – podskoki, skłony, ćwiczenia fitness.

Pamiętajmy, iż wytrwałość i systematyczność w połączeniu z tabletkami na odchudzanie Forskolin, dietą i aktywnością fizyczną mogą dać wspaniały efekt, a więc do dzieła!


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

OdchudzanieSuplementy diety