Wielki brzuch - jak się go pozbyć?

Wielki brzuch - jak się go pozbyć?

Redakcja

2016-08-12

brak komentarzy

Jak uwolnić się od wystającego brzucha? Jest on życiową zmorą wielu kobiet. Zwłaszcza psuje humor po czterdziestym roku życia, kiedy zaczyna zauważalnie się powiększać. Wystający brzuch można mimo wszystko pokonać.

Co wykonać, żeby cieszyć się szczupłym brzuchem?

Okazuje się, że zbilansowana dieta a także treningi mogą nie wystarczyć. Może się zdarzyć, że mimo wszystko brzuch nadal wystaje a także psuje nasz wygląd. Z pewnością trzeba z tym walczyć nie jedynie ze względów estetycznych, ale również dla zdrowia.

Czemu brzuch się powiększa?

Wynika to z wielu mechanizmów a także modyfikacji, które dokonują się w naszych ciałach, również tuż pod tkanką skórną, jak i trochę głębiej. W pierwszej kolejności obarczyć odpowiedzialnością możemy pokłady tłuszczu, które na brzuchu odkładają się nadzwyczaj błyskawicznie jak i zanieczyszczone jelita. O ile teoria mówiąca o tłuszczu okazuje się dość jasna, a temat szeroko a także wielokrotnie już przewałkowany, to o jelitach oraz ich znaczeniu dla naszego wyglądu nadal wiemy niedużo. Jelita to dość ważny organ. Jednak, wskutek grzechów w diecie robią się zanieczyszczone resztkami niestrawionego pokarmu, które z czasem przemieniają się w tak zwane kamienie kałowe. Dorosły człowiek nosi ich w sobie przeciętnie od 8 do 15 kg. Taki ciężar pociąga skutki. Brzuch zaczyna się podnosić. Co więcej uciskane są organy wewnętrzne: wątroba, płuca a także nerki, które zaczynają chorować.

 Jak się pozbyć wystającego brzucha raz na zawsze?

Można tego dokonać na parę metod. Droga do płaskiego brzucha na pewno wymaga podjęcia trudu. Powinno się przedsięwziąć nie tylko sposób żywienia, ale także rozpocząć większą aktywność fizyczną. Siedzący tryb życia, brak ruchu a także błyskawiczne, niesystematyczne posiłki pozostawiły już ślady, a w walce z nimi efektywnie pomóc może tzw. terapia „3 kroków”. Trzy jasne zalecenia: oczyścić jelita, rozpocząć trenować, zmienić sposób żywienia się. Jeżeli uda się zachować ten stan, brzuch na pewno zniknie.

Od czego rozpocząć?

Od jelit.Eksperci od oczyszczania jelit przekonują, że najpełniejszą formułą okazują się lewatywy. Jeżeli mimo wszystko posiadamy opory, możemy pomóc sobie kefirem, pijąc go przez 2 tygodnie każdego dnia jako I a także ostatni posiłek dnia. 

Wielki brzuch jest problemem wielu kobiet. Jak się go pozbyć? Najważniejsza jest zbilansowana dieta, która nie tylko oczyści nasz żołądek, ale również jelita do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

OdchudzanieSuplementy diety