Biegnij po zdrowie!

Biegnij po zdrowie!

Redakcja

2016-07-27

2 komentarze

Poczucie wolności, swoboda myśli oraz uczucie zwane euforią biegacza. To tylko kilka argumentów, które wymieniają zwolennicy biegu. Dla nich nie jest to zwykłe stawianie stopy za stopą. To coś więcej. Dlatego i Ty zacznij myśleć o bieganiu jak o niezwykłej przygodzie. Dzięki temu swój trening przeniesiesz w inny wymiar.

Zejdź z utartych ścieżek

Zamiast asfaltowych ścieżek, wybierz bieganie po lesie czy też w górach. Twój trening będzie jeszcze bardziej satysfakcjonujący i przyjemny. Okazuje się, że już 5 minut na zewnątrz skutecznie poprawia humor. Nie powinien zatem nas dziwić fakt, że coraz więcej ludzi woli biegać po szlakach niż na mechanicznej bieżni na siłowni. Zbaczając ze ścieżki pamiętaj, by w biegu zachować luźną postawę. Dzięki niej dobrze dostosujesz ciało do nierówności terenu.

Zdejmij buty

Czas na powrót do natury. Biegnij na bosaka przynajmniej raz w tygodniu – dzięki temu uczynisz z siebie jeszcze lepszego biegacza. Zgodnie z badaniami sportowiec bez obuwia jest mniej narażony na kontuzje niż zawodnik w pełnym rynsztunku. Dlaczego tak się dzieje? Okazuje się, że biegnąć bez obuwia stawiamy krótsze kroki i odpowiednio stawiamy stopę. W prawidłowy sposób pracują też nasze kolana, które minimalizują obciążenie na stawy.

Wybierz suplementy

Zdecyduj się na wsparcie ze strony sprawdzonych suplementów. Dzięki nim efekty Twojego biegu będą widoczne w krótszym czasie. Nie wiesz, które z kapsułek wybrać? Jedną z najlepszych opcji jest Men Solution, czyli suplement wybierany przez sportowców, którzy chcą utrzymać formę w trakcie kontuzji. Ty dzięki Men Solution możesz zyskać rzeźbę, o jakiej nigdy nie śniłeś!


Dodaj komentarz

Komentarze

ewaolewicz

2016-10-25 09:12:26


ja biegam codziennie. jest to po prostu mój czas dla siebie.

abakun

2016-10-21 18:35:36


najgorsze to biegac z kims. tak naprawde konczy sie na ploteczkach :D

Sport