Jakim kwasem hialuronowym powiększyć usta?

Jakim kwasem hialuronowym powiększyć usta?

Redakcja

2017-10-04

brak komentarzy

Zabieg powiększania ust wymaga nie jedynie dużego doświadczenia od specjalisty medycyny estetycznej, ale także predyspozycji do stworzenia formy atrakcyjnej, adekwatnej do oczekiwań pacjenta oraz zarazem do kształtu jego twarzy. Wieloletnie doświadczenie, wysoki zakres wykształcenia specjalistów, a także typ kwasu stanowią gwarancję najwyższej jakości zabiegu powiększania ust. Dlatego pytanie "Jakim kwasem hialuronowym powiększyć usta?" wcale nie należy do bezzasadnych. 

Kwas hialuronowy - usta powiększone i nawilżone 

Teraz standardem w medycynie estetycznej okazuje się zwiększanie ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Jest to najbezpieczniejszy z ogólnodostępnych wypełniaczy. Kwas hialuronowy przynosi także rezultat nawilżenia ust, co bardzo podkreśla urodę powiększonych ust. Czy obojętne jest jakim kwasem hialuronowym powiększyć usta chce pacjent? Nie, wprost przeciwnie, to bardzo istotne. Kwas hialuronowy to implant, który około roku utrzymuje się w ciele pacjenta. Z powodów bezpieczeństwa zaleca się selekcjonowanie wyłącznie w zakresie preparatów pochodzących od renomowanych wytwórców, którzy posiadają wystarczający background naukowy.Dodatkowo jakość kwasu hialuronowego decyduje także o jakości uzyskanego rezultatu. Jedne z najlepszych preparatów to Juvederm a także Stylage.

Jak przebiega zabieg powiększania ust? 

Po konsultacji ze specjalistą medycyny estetycznej, pacjent zgłasza się na zabieg. Na mniej więcej pół godziny na usta nakładana jest silnie znieczulająca maść, która w praktycznie wszystkich przypadkach daje wystarczające znieczulenie. U chorych zbyt czułych jest prawdopodobieństwo zastosowania iniekcji ze znieczuleniem. Potem specjalista medycyny estetycznej wykonuje parę wkłuć cienką igłą w celu podania kwasu hialuronowego. Nowoczesne preparaty kwasu hialuronowego mają dodatek skladników znieczulających, co dodatkowo redukuje dyskomfort pacjenta.

Na co zwrócić uwagę po zabiegu? 

O czym trzeba pamiętać w kwestii zabiegu powiększania ust? Na wstępie o tym, że po zabiegu usta są obrzęknięte. Obrzęk utrzymuje się mniej więcej 3 dni, zatem najrozsądniej tego rodzaju kuracje robić bezpośrednio przed weekendem. Dodatkowo w kwestii, gdy pacjent okazuje się nosicielem wirusa opryszczki, bezpośrednio przed zabiegiem zaleca się użyć profilaktykę z wykorzystaniem tabletek Heviran. Lek taki przepisuje specjalista medycyny estetycznej bezpośrednio przed zabiegiem. 

Podsumowując: Każde pytanie, łącznie z wątpliwością dot. tego, jakim kwasem hialuronowym powiększyć usta, jest jak najbardziej na miejscu przed podjęciem decyzji o ich modyfikacji, by zabieg mógł przebiec w jak najbardziej sprzyjających warunkach. 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Uroda