Wypróbuj krem Perle Bleue Active Retention Age – działanie potwierdzone badaniami

Wypróbuj krem Perle Bleue Active Retention Age – działanie potwierdzone badaniami

Redakcja

2016-10-14

1 komentarz

Każdy z nas chce zachować świeży i młody wygląd na dłużej. Niestety, czas biegnie nieubłaganie a jego piętno odbija się m.in. na skórze. Twarz mówi wiele – zarówno o naszym wieku, jak i stylu życia. Dlatego coraz częściej sięgamy po zabiegi kosmetyczne czy bardziej skomplikowane operacje plastyczne, które mają na celu przywrócić nam naszą młodość. Ale czy od razu warto stosować tak inwazyjne środki zaradcze? Perle Bleue Active Retention Age – działanie tego kremu przeciwzmarszczkowego zapewni Ci kompleksową ochronę bez konieczności udania się do specjalisty.

Jak tworzą się zmarszczki?

Zmarszczki to naturalna konsekwencja starzenia się skóry. Jednak istnieje szereg elementów, które mogą te procesy przyspieszyć. Poznajmy najczęstsze powody występowania zmarszczek zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

Solarium/promienie słoneczne

Promienie, czy to naturalne, czy sztuczne, zmieniają wygląd naszej skóry. Trudno nawet czasem zauważyć ich działanie – nie mamy bowiem do czynienia z trwałymi oparzeniami czy widocznymi na pierwszy rzut zaczerwieniami skóry. To, co możemy uważać za zwyczajne opalanie w rezultacie może stanowić proces destrukcji zapewniającym skórze giętkość kolagenu i elastyny.

Genetyka

Niestety, czasem występowanie zmarszczek nie zależy od nas – wszystko tkwi w genetyce. Skłonności do zmarszczek przejawiają przede wszystkim osoby o ciemniejszej karnacji. Ciemniejszy kolor skóry paradoksalnie gorzej broni się przed niszczącymi promieniami UV.

Mięśnie

Najczęściej występującymi zmarszczkami są te określane jako mimiczne. Dlaczego? Ponieważ ciągłe, intensywne ruchy mięśni twarzy bezsprzecznie pozostawiają na skórze trwały ślad. Im nasza mimika bogatsza, tym więcej bruzd – najczęściej pojawiają się one w okolicach ust i oczu.

Kosmetyki

Ważnym elementem jest też typ używanych przez nas kosmetyków – niektóre z nich są na tyle wysuszające, że w rezultacie nadszarpują nasz ochronny płaszcz lipidowy, a to sprawia, że skóra staje się coraz bardziej bezbronna.

Perle Bleue Active Retention Age – przyjazny dla skóry

Wyjątkiem jest specjalnie przeznaczony dla skóry ze zmarszczkami Perle Bleue Active Retention Age. Działanie tego łagodnego kremu na noc opiera się głównie na delikatnych procesach regeneracyjnych, które o wiele więcej korzyści przynoszą w momencie, gdy nasza skóra odpoczywa, a więc podczas snu. Dzięki połączeniu akacji senegalskiej i krokusa skóra staje się gładsza, jędrniejsza i bardziej elastyczna.  

Ostatnio dokonane zakupy:
pan Marcin z Warszawy 8 sekund temu.
Zamów Perle Bleue w promocji:
Perle Bleue
513 zł 237 zł
za opakowanie
Ocena 4/5 na podstawie 379 głosów.

Dodaj komentarz

Komentarze

kasiaborys

2016-10-21 18:29:56


czy można go używać już w 26 roku życia?

Uroda