Dobry sposób na kurzajki

Dobry sposób na kurzajki

Redakcja

2017-08-21

brak komentarzy

Kurzajka to niebolesna modyfikacja skórna spowodowana wirusem HPV. Chociaż nie bywa żadna poważna przypadłość, zaleca się dążyć do jej wykluczenia. Całe szczęście jest mnóstwo środków, dzięki którym da się uwolnić się od nieładnej brodawki.
Zwalczanie brodawek domowymi metodami
Dużo ludzi na kurzajki chwali sobie naturalne metody. Są to sposoby znane od bardzo dawna, które były używane poprzez nasze prababcie. Poniżej kilka.
1. Dość znane jest używanie czosnku. Będzie wystarczająca tylko ząbki czosnku rozgnieść i ułożyć na kurzajce na kilka min.. Skórę wokół należy smarować wazeliną, a później miejsce z kurzajką zaleca się owinąć bandażem i zostawić na wieczór. Taki „zabieg” zaleca się robić w przeliczeniu na dzień, by przyniósł rezultaty. Po mniej więcej 7 dniach kurzajka musi się zredukować.
2. Czasem świetnym wyborem okazuje się okazać się wykorzystanie octu. Niewielką gazik nasączony octem spirytusowym przyłożony do kurzajki i zaklejony plastrem musi udzielić pomocy. Po półtoragodzinnym oczekiwaniu należy gazik zdjąć. Taką procedurę zaleca się ponawiać w przeliczeniu na dzień - do czasu, gdy kurzajka zupełnie zaniknie.
3. Domowy pozytywny sposób to także standardowa cytryna. Należy zetrzeć skórkę z połówki 1 cytryny i wsypać do słoika. Nastepnie dziennie nakładać na kurzajkę i zaklejać plastrem na wieczór.  Taki sposób należy przyjmować poprzez jakiś 7 dni, by terapia zapoczątkowała rezultaty.
4.  Bazylia to następny sposób. Można posiadać świeże listki ziela i zgnieść je w rąk, a nastepnie ułożyć na kurzajce, pod opatrunkiem.  Taką aktywność trzeba robić w przeliczeniu na dzień poprzez co najmniej 10 dni, aż do osiągnięcia rezultatów.
5. Skórka bananowa także jest doskonałym domowym środkiem na kurzajkę. Będzie wystarczające niedużą zawartość skórki (wewnętrznej strony) dołożyć do kurzajki, a potem zabezpieczyć plastrem. Taki opatrunek należy modyfikować regularnie - w przeliczeniu na dzień, aż do osiągnięcia pożądanych rezultatów.
6. Następnym sposobem jest zastosowanie jaskółczego ziela.  Takim wyciągiem należy dziennie posmarować kurzajkę, aż do zlikwidowania modyfikacje.
Substancje z apteki na kurzajkę
Wśród przygotowanych preparatów da się odnaleźć między innymi kwas salicylowy. Należy nim posmarować kurzajki przynajmniej dwukrotnie każdego dnia.
Następnym środkiem z apteki rekomendowanym w takiego rodzaju przypadłościach jest aerozol wypełniony ciekłym azotem. Taki preparat jest dość efektywny. Należy okazać się mimo wszystko uważnym: taki artykuł należy wkładać jedynie na narośl. W innym wypadku trzeba sobie naruszyć porządny naskórek.
Opłaca się pójść do lekarza
Czasem mimo wszystko należy poradzić się eksperta, w ostateczności lekarza pierwszego kontaktu. Najdogodniej wybrać się do specjalisty chorób skórnych, który wyznaczy wygląd skóry i zleci odpowiednią kurację. Bardzo często mimo wszystko jest wykorzystywany zabieg laserowy, w ostateczności zamrażanie ciekłym azotem.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Zdrowie