Jakie zioła na potencję wybrać?

Jakie zioła na potencję wybrać?

Redakcja

2016-09-25

brak komentarzy

Gdy zastanawiasz się, jak poprawić swoją sprawność seksualną na ratunek może przyjść Ci... sklep zielarski. Otóż to! Zioła na potencję to fakt. Istnieje dużo typów preparatów, które takowe posiadają, ale czasem dobrze także skorzystać z opcji bezpośrednich. 

Zioła - lepsza sprawność seksualna na wyciągnięcie ręki 

Korzeń kolcorośli (Sarsaparilla) –  Jest uważana za afrodyzjak, powiększają retencję azotu w ustroju. Dość często jest wykorzystywana w czasie kuracji schorzeń prostaty, impotencji i schorzeń układu moczowego. Zwiększa libido, uaktywnia pracę testosteronu, służy na dolegliwości seksualne. Źródło żelaza, sodu, cynku, manganu, miedzi. Można go dostać w formie tabletek odchudzających.

Pokrzywa zwyczajna (Stiniging Nettle, Urtica dioica) – Ma w sobie szczególnie dużo żelaza. Polepsza mikrokrążenie i wydolność ruchową, służy w kuracji prostaty i dróg moczowych, wyciąg z korzenia pokrzywy przejawia właściwości przeciwgrzybiczne. Umacnia i uodparnia. Dostępna bywa różnego rodzaju preparatach i lekach.

Palma Sabałowa (Saw Palmetto) – pomaga sprawnie działać prostacie (przeciwdziała i leczy powiększenie owego gruczołu), leczy opuchliznę błon śluzowych i mięśniówkę prostaty. Likwiduje wrażenie pieczenia i bólu przy oddawaniu moczu. Leczy stany zapalne, zakłócenia wzwodu. Stymuluje pod względem seksualnym. Można ją dostać w formie wyciągu lub w pewnych preparatach.

Kozie ziele (Epimedium) – uważany okazuje się za afrodyzjak i artykuł stymulujący testosteron, polepsza transport krwi do członka i powoduje erekcje, funkcjonuje przeciwzapalnie, antyalergicznie, redukuje ciśnienie tętnicze, polepsza układ krwionośny. Można dostać w formie tabletek odchudzających, lub ususzonej.

Xanthoparmellia Scabrosa – Grzyb taki polepsza wytwarzanie tlenku azotu, pomaga rozluźniać mięśnie gładkie, polepsza mikrokrążenie. Przynosi to rezultaty w formie poprawienia potencji. Wyciąg ogólnodostępny w preparatach.

Damiana – to następna roślina która stymuluje pod względem seksualnym, wyrównuje zakres hormonów, leczy impotencje, pobudza wydolność seksualną, spowalnia wytrysk, wycisza rozluźnia, dezynfekuje drogi moczowe, obniża ilość węglowodanów w krwioobiegu. Obecna jest w formie suszu do parzenia, kropelek a także w preparatach.

Zioła na popęd seksualny - gdzie zakupić? 

Zioła na potencję dostać można w każdym lepszym supermarkecie. Niektóre, te zdecydowanie bardziej egzotyczne, znajdują się w wykwalifikowanych sklepach zielarskich, których także nie brakuje. Wystarczy dobrze poszukać, by przy okazji urozmaicenia swojemu menu poprawić także swoje pożycie seksualne. 


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Seks